Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
0216 475 71 14
0216 475 71 13
Uğur Mumcu Mah. Akşemseddin Cad. Zambak Sok. No9 Yakacık/Kartal İstanbul
İstanbul / Kartal
Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

http://ssaliskan.meb.k12.tr
Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi resmi
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı 321.5769
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Bilgi Ekle
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile 30 öğrenci alacak. Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf Merkezi Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf merkezi sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin TEOG sınav sistemine ait son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi merkezi sınav puanı ve yüzdelik dilimi açıklandığında bu sayfamızda duyuracağız.

8. Sınıf Liselere Geçiş Merkezi Sınavı bu yıl ilk defa yapılacağından Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 2018-2019 eğitim öğretim yılında kaç puanla veya yüzdelik dilimle öğrenci alacağı henüz belli değil. Aşağıdaki tabloda yer alan taban puanlar Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin TEOG sınav sistemine ait son üç yılın taban puanlarıdır.2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2018 merkezi sınav sistemi tercih ve yerleştirme işlemleri sonunda tercih robotumuza aktarılacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 İstanbul / Kartal
Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lise Taban Puanı
 
321.5769
2016 İstanbul / Kartal
Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lise Taban Puanı
 
285.7498 54.2800
2015 İstanbul / Kartal
Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lise Taban Puanı
 
265.8048 57.3000
Okulumuz; Müdür, Müdür Başyardımcısı, Teknik Müdür Yardımcısı, 9. Sınıflardan sorumlu Müdür Yardımcısı, 10. Sınıflardan ve Açık Liseden sorumlu Müdür Yardımcısı, 11. sınıflardan sorumlu Müdür Yardımcısı, 12. sınıflardan sorumlu Müdür Yardımcısı, kadrolu öğretmenler ve ücretli öğretmenler ile Anadolu Meslek Lisesi programında, Meslek Lisesi programında, Anadolu Meslek Programında ve Mesleki Açık Lise programında öğrenim gören öğrencilerimizle eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

VİZYON : Mesleki ve Teknik Eğitim Alanında Örnek Gösterilen, Tüm Paydaşlarıyla Uyumlu Çalışan, Lider Bir Eğitim Kurumu Olmaktır.

ALANLARIMIZ:
 • Bilişim Teknolojileri Alanı
 • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı
 • Giyim Üretimi Teknolojisi
 • Tekstil Teknolojisi
 • Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı
 • Grafik ve Fotoğrafçılık Alanı
MİSYON : Atatürk İlke ve İnkılaplarını Benimseyen, İnsan Haklarına Saygılı, Toplum ve Çevre Bilinci Yüksek, Teknolojiyi İyi ve Verimli Kullanan, Etkili İletişimi Güçlü, Mesleki Hedefleri Belli, Sorumluluk Sahibi, Örnek Bireyler Yetiştirmektir.
 • Öğretmen : 85
 • Öğrenci : 1288
 • Müzik Sınıfı : 1
 • Derslik : 28
 • BT Sınıfı : 6
 • Kütüphane : 1
 • Konferans Salonu : 1
 • Atölye-İşlik : 11
 • Öğretim Şekli : Tekli
 • Kantin: 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08:55 - 16:10
 • Bağlantı : ADSL (16 Mbit ve üzeri)
 • Yabancı Dil : ingilizce
 • Isınma : Doğalgaz
 • Pansiyon : Yok
 • Servis : AKD Turizm
 • Ulaşım : Kadıköy E5 üzerinden 21U Kartal Merkez´den 134UK, 132S, Kartal Metrodan KM31 "Adnan Kahveci Durağı" Uğur Mumcu Araçlarının tamamı okulumuz yakınından geçer.
Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 4 yorum yapıldı.
  yorum Nuray
  2017-08-22 09:18:21
  Kız erkek karışık mı
  yorum X
  2017-08-21 14:01:43
  Gideceğim okul burası çıktı cevabın için teşekkür ederim tekrar nakil başvurucam olmazsa buraya gidicem
  yorum Sibel
  2017-08-16 15:13:30
  Ben o okulda okuyorum eğitim ve ortam olarak gayet güzel bir okul dereceli bir okul bence tercih etmelisin eğer meslek lisesi yazıyosan
  yorum X
  2017-08-12 14:29:47
  Okul hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum Yap!

Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Kartal Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: İstanbul Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)