Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
0212 556 55 95
0212 506 83 83
A. Nafiz Gürman Mah. A. Kutsi Tecer Caddesi Sırpsındığı S. No38 Merter Güngören / İSTANBUL
İstanbul / Güngören
Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

http://tazaphan.meb.k12.tr
Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul/Güngören
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı 378.8196
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Bilgi Ekle
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile 30 öğrenci alacak. Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf Merkezi Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf merkezi sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin TEOG sınav sistemine ait son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimi açıklandığında bu sayfamızda duyuracağız.

8. Sınıf Liselere Geçiş Merkezi Sınavı bu yıl ilk defa yapılacağından Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 2018-2019 eğitim öğretim yılında kaç puanla veya yüzdelik dilimle öğrenci alacağı henüz belli değil. Aşağıdaki tabloda yer alan taban puanlar Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin TEOG sınav sistemine ait son üç yılın taban puanlarıdır.2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2018 merkezi sınav sistemi tercih ve yerleştirme işlemleri sonunda tercih robotumuza aktarılacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 İstanbul / Güngören
Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
378.8196
2016 İstanbul / Güngören
Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
339.3244 36.8100
2015 İstanbul / Güngören
Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
329.4470 35.4600

Okulumuz 14.09.1992 tarihinde Mahmutpaşa semtinde bulunan Mahmutpaşa Ortaokulu binasında Eğitim-Öğretime başlamıştır. Mahmutpaşa Ortaokulunun binası yapı tarzı ile İstanbul´daki üç okuldan birisidir. Kesintisiz 8 yıllık temel eğitim kanununa göre Mahmutpaşa Ortaokulunun Kadırga İlköğretim Okulu ile birleşmesiyle boşalan bina okulumuzun ilk yuvası olmuştur. Tarih kokan bir semtte öğretime başlayan okulumuzun binası Mahmutpaşa Anadolu Ticaret Meslek Lisesi ve İstanbul Anadolu Basın Yayın Meslek Lisesi´ne ev sahipliği yapmıştır.

Ancak artan öğrenci ve şube sayısı nedeniyle zorluklar başlamıştır. Her iki okulun hazırlık sınıfları Gedikpaşa´da boşalan İlçe Milli Eğitim binasına taşınmıştır.

Bu yıllarda yeni okul arayışına girildi. Güngören Merter semtinde hayırsever iş adamı Tuncay Azaphan tarafından yaptırılan ve 1997 yılında yapımı biten okula talip olundu.
  ALANLARIMIZ:
 1. Bilişim Teknolojileri Alanı
 2. Gazetecilik Alanı
 3. Grafik ve Fotoğrafçılık Alanı
 4. Halkla ilişkiler ve Org. Hiz.
 5. Muhasebe ve Finansman Alanı
 6. Radyo Televizyon Alanı

VİZYON : Ortaöğretimde eşdeğer kurumlarla yarışırken, var olan ekipman ve donanımlarımızı daha da geliştirerek öğretim standartlarına çıkarmak; Öğrenciye öğrenme adına her türlü fırsatı verip bu konuda velinin de katılımını sağlamak; Öğretmenlerin kendilerini teknolojiye uygun olarak geliştirmelerine yardımcı olmak; tüm kurum olarak kültürel zenginliklerimizi yok etmeden çağın yenilikleriyle birleştirerek mesleği ile ilgili yenilikleri takip edebilmek; değişime ayak uydurabilmek, daima daha üst standartlara ulaşmak ve bütün bu gelişimler sonucunda bir yüksek öğretim kurumu olabilmektir.

MİSYON : Milli Eğitimin genel amaçları ve temel ilkeleri, Mesleki ve Teknik Eğitimin amaçları doğrultusunda, Atatürk ilke ve inkılaplarına inanan; hukukun üstünlüğüne, demokratik yaşam biçimine inanan sosyal ve kültürel kalkınmayı destekleyen; toplumun çıkarlarını kendi çıkarlarından üstün tutan, mesleki eğitimde bilimsel düşüncenin önemine inanan, enerjik ve kendinden emin, öğrencileri ile el ele daima ileriyi hedefleyen eğitim kadrosu ve öğrencilere sahibiz. Bütün bu özelliklerin yanında üretken, bilgili, becerili ve sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek elamanlar yetiştirmek, kendi alanında bir yüksek öğretime devam edecek, düşünen, araştıran, sorgulayan, ülkesi için iyi hizmetler verebilecek bireyler yetiştirmektir.
 • Öğretmen : 49
 • Rehber Öğretmen : 2
 • Öğrenci : 793
 • Derslik : 24
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Konferans Salonu : 1
 • Atölye-İşlik : 5
 • Öğretim Şekli : Tekli
 • Kantin: 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08:50-16:05
 • Bağlantı : ADSL (16 Mbit ve üzeri)
 • Yabancı Dil : İngilizce
 • Isınma : Doğalgaz kalorifer
 • Servis : Öğrencilerimizden isteyenler servis kullanabilmektedir.
 • Ulaşım : 92T Bağcılar Devlet Hastanesi-Taksim otobüs hattı ile Veysel Karani Camisi durağı Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı ile Mehmet Akif veya Zeytinburnu durağı Yenikapı-Havaalanı tramvay hattı ile Zeytinburnu durağı
 • Yerleşim Yeri : Merter Veysel Karani Camisi yanı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Merter ek hizmet binasının yakını

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 1 yorum yapıldı.
  yorum Volkan
  2017-08-08 11:28:49
  Puanım 372 yüzdelik dilimim 36 ve bu lise benimalmadı

Yorum Yap!

Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Güngören Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: İstanbul Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)