Kayseri, 2. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 136 İşçi Alım İlanı İlanı (Sorubak.Com)
Kayseri, 2. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 136 İşçi Alım İlanı İlanı (Sorubak.Com)

Sorubak.Com
 
Sorubak ilanlar Servisi
Ekleme Tarihi:  09-02-2011 Bu Yazı:  5907 defa okundu.
işçi
Kayseri, 2. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 136 İşçi Alım İlanı
Bu Yazıyı Beğen

(c) Bu yazının her türlü telif hakkı yazarın kendisine ve / veya temsilcilerine aittir.

10 Elektrik-Elektronik, 1 Döküm, 17 Metal İşleri, 8 Kimya, 27 Makine, 11 Motor, 1 Döşemecilik ve 17 Uçak Elektroniği Teknisyeni ile 4 Kimya, 3 Makine, 4 Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat, 7 Teknikeri ve 10 Elektrik-Elektronik Teknikeri, 20 Terzi alacak.

Bu işgücü istemi, İŞKURun KAYSERİ İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

2NCİ HAVA İKMAL BAKIM MERKEZ KOMUTANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 17 Şubat 2011
Yayınlanma Tarihi : 08 Şubat 2011, Sayı : 875085

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Taleplerde 2010 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2010 KPSSP94 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. - Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. - Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. - Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Talep Özellikleri; 1-Hava ve Uzay araçlarının bakım  ve onarımı iş meslek kolu işinde, Elektrik-Elektronik Teknisyeni mesleğinde çalışmasında sakınca bulunmadığına ilişkin Sağlık Raporunun getirilmesi istenecektir. 2-İşe girmeye hak kazanan adaylar iş yerinde Elektrikçi,Elektrikçi(Motorlu Araç), Bobinajcı(Elektrik),Uçak Kabin Tazyikçisi branşlarından birinde çalıştırılacaktır.

DAHA FAZLASI İÇİN İŞ KUR SAYFASINI   ZİYARET EDİNİZ.

 
Benzer İçerikler
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 350 İtfaiye Eri Alım İlanı Hit
4.185
 
İstanbul Tersanesi Komutanlığı İşçi Alım İlanı (189 kişi) Hit
7.099
 
Adana BOTAŞ 14 İşçi Alım İlanı Hit
3.801
 
Kütahya T.K.İ 227 işçi alacak Hit
3.455
 
Kocaeli Gölcük Tersane Komutanlığı 320 işçi alacak Hit
4.960
 
Benzerleri

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Benzer İçerikler
Stajyer Hazine Kontrolörlüğü sınavı (kpssa)
Avukatlar arasından 300 adli hakim ve savcı adayı alınacak (kpssa)
Dışişleri Uzman Yardımcılığı (kpssa)
Dış Ticaret Müsteşarlığı Stajyer Dış Ticaret Kontrolörü Alım İlanı (kpssa)
ASKİ Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı (kpssa)
İçişleri Bakanlığı AB Uzman yardımcısı alımı (kpssa)
Sahil Güvenlik Komutanlığı sivil memur alım ilanı (kpssa)
Kalkınma Bakanlığı 80 uzman yardımcısı alımı (kpssa)
MEB, 100 uzman yardımcısı alımı (kpssa)
Avukatlıktan idari yargı hâkim adaylığına geçmek isteyenler için ek ilan (kpssa)
Çok Okunanlar
Dışişleri Uzman Yardımcılığı
TKHK, sözleşmeli Uzman ve Büro Görevlisi Alımı
2013 Kamu İhale Uzman Yardımcılığı Alım
Gelirler İdaresi Başkanlığı 2013'te 3475 personel alacak
Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Mübaşir Alımı
Diyanet İşleri Başkanlığı sözleşmeli personel alacak
2012 DSİ 80 Sözleşmeli Mühendis Alımı
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü PUD ve PGY Sınavı
Sağlık Bakanlığı (12.078) sözleşmeli sağlık personeli alımı
Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcılığı alımı
Burdasınız:işçi kategorisinde yer alan "Kayseri, 2. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 136 İşçi Alım İlanı" ile ilgili içeriği okuyorsunuz.
 
Hesaplama Sayfası Test Çöz Gizlilik Politikası Copyright © 2008-2014 Tüm Hakları Saklıdır. Telif Hakkı/İletişim/Site Map
İyiler İyidir. (Seyit Nesemi)
Lütfen İndirdiğiniz Dosyaları Virüs Taramasından geçiriniz.