• Sorubak Forum Sitemize Hoşgeldiniz.
  • İstek, Öneri ve Şikayetlerinizi Bizimle Paylaşın.
  • Sitemize Yetkili Alımları Devam Etmektedir..
Hoşgeldin Misafir ! Giriş Kayıt Ol

Değerlendir:
  • 15 Oy - 4.47 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012-2013 11.sınıf Dil ve Anlatım kitabı etkinlik cevapları (Evrensel İletişim Yayın)
kaptan Yazdı:arkadaslar hepinize tesekkür ederim ödevler için!!![/font]

En azından biri teşekkü ettti.

ARKADAŞLAR BİR SONRAKİ CEVAPLARIMIZ "BİR GÖNÜL ADAMI" PARÇASINA AİT 57- VE 58 SAYFADAKİ ETKİNLİKER OLACAK.
Teşekkürümü ve Rep Puanımı İsterim

Alıntı
Paylaşımlar için herkese teşekkür ediyorum.Smile
[/b]

Alıntı
Arkadaşlar biriniz bana yardımcı olabilir mi? 23-24 teki cevapları bi türlü bulamadım aciil cevaplamam lazım Confused

Alıntı
halimee Yazdı:Arkadaşlar biriniz bana yardımcı olabilir mi? 23-24 teki cevapları bi türlü bulamadım aciil cevaplamam lazım Confused

Ah halimee ah dur sana cevaplayayım. Ayrılma forumdan. Normalde geriye dönmüyorum ama . bu seferlik böyle olsun.

Alıntı
her şey için teşekkürler

Alıntı
Rainbow 
nasıl bişeydir ya sayfa 32 den sonrası yoook link atın kankaalaar Sleepy

Alıntı
Halime İçin Özel:
Sayfa 23 ve 24 teki 1.ünite değerlendirme soruları
BOŞLUK DOLDURUYORUZ
1) Göndergesl-Sanatsal
2) Anlatmaya-Göstermeye
3)çoşku ve heyecen-göstermeye-anlatmaya
4)benzetme,istiare ve kişileştirme
5)imge
DOĞRU VE YANLIŞLARI YAZIYORUZ.
Y-D-D-D-D-D

ÇOKTAN SEÇMELİLERİ CEVAPLIYORUZ

1-E
2-E
3-E
4-D
5-E
6-A
7-D

İrem Rüveyda Yazdı:nasıl bişeydir ya sayfa 32 den sonrası yoook link atın kankaalaar Sleepy

Sayfa 57 ye kadar tüm etkinlikler cevaplandırıldı. Lütfen sayfa sayfa bakınız.

halime tamamdır sanırım

Alıntı
arkadaslar biliyorum sizden cok sey istiyorum ama dil ve anlatım kitabı sayfa 57-58-62-63-64-65 in cevaplarını yazabilirmisiniz lütfen?

Alıntı
Ya ben o kadar teşekkür ediyorum , Rep veriyorum ama beni yok sayıyorsunuz.Bu çok saçma.Sizinki emek evet , haklısınız ama bende en azından emeğinizin hakkını vermeye çalışıyorum..Benim yazdıklarıma da dikkat ederseniz zaten anlarsınız hep teşekkür ediyorum..

Alıntı
Kubraa Yazdı:Ya ben o kadar teşekkür ediyorum , Rep veriyorum ama beni yok sayıyorsunuz.Bu çok saçma.Sizinki emek evet , haklısınız ama bende en azından emeğinizin hakkını vermeye çalışıyorum..Benim yazdıklarıma da dikkat ederseniz zaten anlarsınız hep teşekkür ediyorum..

Kübraa bizde sana teşekkür ederiz. Yapamadığn etkinlik olursa lütfen belirt.

Sana yardım edeceğim. 11 sınıf dil ev analtımın 57 ye kadar olanı verdim. Devam edecem.

Alıntı

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Anlamlarına Göre Cümleler-8.Sınıf Eskici 0 33 18.11.2014, 21:59
Son Mesaj: Eskici
  Yapısına Göre Cümleler-8.Sınıf Eskici 0 37 18.11.2014, 21:57
Lightbulb 11.sınıf Dil ve Anlatım kitabı etkinlik cevapları (Yıldırım Yayınları) 2014-2015 SorubakCom 1 14,273 16.11.2014, 01:40
Lightbulb 12.sınıf Dil ve Anlatım kitabı etkinlik cevapları (Paşa Yayıncılık) 2014-2015 SorubakCom 0 4,635 28.08.2014, 01:28
Son Mesaj: SorubakCom
Lightbulb 10.sınıf Dil ve Anlatım kitabı etkinlik cevapları (Öğün Yayınları) 2014-2015 SorubakCom 0 8,673 28.08.2014, 01:09
Son Mesaj: SorubakCom

Foruma atla:

Konuyu Görüntüleyenler: 1 Misafir