<font>ygs den hemşireliğe gitmem için kaç net yapmam gerekir?</fon (Sorubak) ygs den hemşireliğe gitmem için kaç net yapmam gerekir?
sorubak.com
Sorubak.Com
SPONSORLU BAĞLANTILAR


Sosyal Kulüpler 
İzcilik Dökümanları

Seminer Çalışmaları 

 Belirli Gün ve Hafta Dökümanları 
 Rehberlik Dökümanları 
 
Kanun-Yönetmelik-Genelgeler

Atatürk 
Zümre Toplantıları (Branş)
Yararlı Programlar

 Egzersiz Çalışmaları 
 Yönetici Evrakları
 İletişim      Dosya Gönder

 Soru
ygs den hemşireliğe gitmem için kaç net yapmam gerekir?
( Umut )
Cevap
hemşirelik bölümü YGS2 puanı öğrenci alan bir lisans programı ,ağırlıklı olarak matematik ve fen testindeki soruları yapmanız lazım zira bu iki testin ağırlığı %70 ,ygs2 en kötü ihtimalle yüzellibinci olduğunuz zaman bu programı kazanırsınız.

ŞUNLARI DA SORDULAR
Hocam lise 1 e Gidiyorum Gecen sene lise birde 1 kere kaldım ve 2011 2012 yılı içindede lise 1 geçtim ama sorumlu geçti yazıyor ticaret meslek lisesinde okuyorum kimya ve ingilizce yani şimdi 10.sınıfa geçtimmi ortalamam 2.28
 
Hocam merhaba. Kısa bir süre önce olan diploma notu değişikliğiyle iyice kafam karıştı ve bununla ilgili size bir sorum olucak. İlk önce ygs de aldığım puanlardan bahsedim. Türkçe: 34-6 Sosyal: 24-14 Matematik: 35-2 Fen: 33-7. Ygs-1 de puanım 415 sıralamam 22500 lerde ve tercihimi mühendislikten kullancağım için bana bu puan türü gerekiyor. İstanbul Davutpaşa Lisesi mezunuydum düz lise ve geçen sene 75 üzerinden 44 puan gelmişti okuldan. Bu sene lisede not ortalamam 100 üzerinden 62.5 geliyor. Soruma gelince ben İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesini istiyorum ve geçen seneki ortalamaya göre en azından 18000 e girmem gerekiyor. Bu okul puanının bana etkisi nasıl olcak yani düz lise mezunu olduğum için geçen sene okul puanım çok düşüktü ama bu sene aradaki fark azaldı bu beni nasıl etkiler tahmini kaç bin kişi oynar sıralamamda. Ve mümkünse LYS sınavında nasıl bir net grafiği çizmem gerekiyor. Bunları çok merak ediyorum, ilgilenirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.
 
iyi günler hocam. ben eşit ağırlık öğrencisiyim düz liseden mezun olacağım. zaman denemelerinde 50-55 yapıyordum ardında 60lara çıktım. şimdi en yüksek 73 yaptım son sınavda. türkçeme güveniyorum sosyal sallantıda. mattan 15 falan yapıyorum.psikolojiyi okumayı çok istiyorum.ilgi alanımda yalnızca o var. şimdi tarihten konu eksiklerimi vs konu anlatım dinleyerek not alıp çalışıyorum. sizce kazanmam mümkün mü?yoksa hayallere kapılma mı dersiniz? birde son olarak; ygsde 320-330 yapıp lysye deli gibi çalışıp fark atma olayı gerçekten olabilir mi? (şimdiden teşekkürler)
 
hocam simdi ben sbs'den 700 puan alsam diploma notumu meb yükseltirmi nolur cevap verin benim. diploma notum 6; 79,02 7. 81, 8. 83 sbsdende 700 alsam diploma notumu 300 tam yapip fen lisesine videbilme gibi bi sansım varmi ??? :-\
 
hocam biz sözelcileri katsayı ne yönde etkiler ama d.k.ah.bilgisi öğretmenliği düşünüyorum nasıl bi etkisi olur genel lisede okuyrm.
 
Tümü Göster
SPONSORLU BAĞLANTILAR

 
20 kategoride 17528 soruya 66347 cevap verdiler Sorun Bilen Cevaplasın!
askeri liselere giriş sınavı ARKADAŞLAR BU ALS HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİ VERİR MİSİNİZ?????
SÖZÜM 2001 ´ Lİ 8.SINIFLARA =) ARKADAŞLAR EN ÇOK ÇALIŞMANIZ GEREKENLER : MATEMATIK VE İNGİLİZCE Geriye
montaıgne denemeler özeti merhaba arkadaşlar 8. sınıf teog öğrencisiyim türkçe sınavım var ve sınavd
lisede sınıf gecme Arkadaşlar lisede sınıf gecme hala aynımı yanı yılsonunda ortalama 50 olur
Devam siz lik veli isteği ile devamsızlık yapinca Özürsuz devamsizliktan mi sayılıyor yo
BÜTÜN 8LERE BAŞARILAR Bu sene teoga girecek bütün 8lere bol şanslar şu an nasıl hissetiğinizi bi
bankacılık ve sigortacılık merhaba bankacılık ve sigortacılık mezunuyum 3001 atamam olucak sanırım.
lütfen cevaplayın Ben türkçe işletme hazırlık okuyorum memnun değilim hukuk istiyorum bu sen
Hukuk Kazanmak İçin Hocam 380-385 gibi bir puan çıkartırsam okul puanı dahil herhangi bir devl
KAL sınıf Miri , Dendoniz ,cevapcii hangi sınıflardasınız
Soru Sor
Gizlilik Politikası Copyright © 2008-2014 Tüm Hakları Saklıdır. Telif Hakkı/İletişim/Site Map


Sınava Hazırlık
İyiler İyidir. (Seyit Nesemi)
Lütfen İndirdiğiniz Dosyaları Virüs Taramasından geçiriniz.